fbpx

Esame SPRINT LINE – transporto įmonė, priklausanti RNDV Holding įmonių grupei bei teikianti automobilių nuomos ir keleivių bei siuntų pervežimo paslaugas Europoje. Mes veržli ir lyderiaujanti įmonė, savo veikloje taikanti moderniausius valdymo metodus kurios leidžia maksimaliai optimizuoti ir padidinti klientams teikiamą naudą, būti patikimu partneriu ir tapti savo srityje lyderiaujančia kompanija Lietuvoje.

architecture-belgium-brussels-2529179

Vizija

Būti patikimu partneriu siekiantiems aukščiausių rezultatų ir tapti vienu iš lyderių Lietuvos transporto ir logistikos paslaugų rinkoje. Tai reiškia, kad mes dirbame, siekdami pelnyti klientų pasitikėjimą kaip jų partneris kiekvieną dieną, o šis pasitikėjimas mus veda lyderystės link.

Ši vizija skatina kasdieniu darbu pelnyti klientų pripažinimą, teikti aukšto lygmens keleivių-siuntų pervežimo ir kelionių organizavimo paslaugas kartu su transporto nuomos paslaugomis.

architectural-design-architecture-buildings-2078774

Misija

Teikti klientams optimaliausias transporto logistikos paslaugas tarptautinėse ir vietinėse rinkose.

Tai reiškia, kad mes:

  • išklausome klientus;
  • dalinamės su jais turimomis žiniomis;
  • stengiamės visapusiškai patenkinti jų poreikius bei lūkesčius;
  • sukuriame savo klientams individualių pasiūlymų ir paslaugų paketą, kuris užtikrina maksimalų patikimumą.

Remdamiesi šia misija nuolat keliame sau tikslą plėsti automobilių parką, investuojant į naują transportą, išmaniąsias technologijas.

Profesionalumas

Bendrovėje darbas atliekamas efektyviai ir prisiimant atsakomybę už jį; bendrovė kryptingai siekia aukštų rezultatų, saugiai ir patikimai išnaudoja turimus transporto resursus.

Tobulėjimas

Bendrovė nuolat efektyvina veiklos procesus, orientuojasi į aplinką tausojančias technologijas bei yra atvira naujovėms;

Pagarba

Bendrovėje gerbiamas ir vertinamas kiekvieno skirtingumas, nuomonė, darbas ir laikas. Bendrovė yra socialiai atsakinga, rūpinasi aplinka ir visuomenės gerove.

Bendradarbiavimas

Bendrovės darbuotojai yra vieninga komanda, kurioje dalijamasi žiniomis, patirtimi ir informacija, skatinama tvari ir abipusė partnerystė.

Sekite mūsų naujienas

Geriausi pasiūlymai jūsų pašto dėžutėje