fbpx

Turite klausimų?

Parašykite mums el. laišką. Atsakymą pateiksime kiek įmanoma greičiau.

Logistikos skyrius

Keleivių ir siuntų ekspresas

Tel.: +370 46 397777
Email: travel@sprintline.eu

Nerijus Cicinas
Logistikos specialistas

Tel.: +370 616 93807
Email: nerijus@sprintline.eu

Romanas Diominas
Logistikos specialistas

Tel.: +370 695 17941
Email: romanas@sprintline.eu

Domantas Jakubonis
Logistikos specialistas

Tel.: +370 695 70785
Email: domantas@sprintline.eu

Deimantė Laucevičienė
Logistikos specialistė

Tel.: +370 618 85174
Email: deimante@sprintline.eu

Pardavimų skyrius

Marius Buitvydas- Krikščiūnas
Pardavimų vadybininkas

Tel.: +370 620 90247
Email: marius@sprintline.eu

Paulius Gricius
Pardavimų vadybininkas

Tel.: +370 697 65991
Email: paulius@sprintline.eu

Transporto nuomos skyrius

Vaidotas Lubys
Transporto nuomos skyriaus vadovas

Tel.: +370 611 77526
Email: vaidotas@sprintline.eu

Greta Juknaitė
Transporto vadybininkė

Tel.: +370 613 28532
Email: greta@sprintline.eu

Aleksandras Verbickas
Transporto vadybininkas

Tel.: +370 670 39281
Email: aleksandras@sprintline.eu

Arvydas Jonikas
Transporto vadybininkas

Tel.: +370 697 62449
Email: arvydas@sprintline.eu

RNDV Logistics, UAB

Įmonės kodas: 302561405
PVM mokėtojo kodas: LT100005741618
Baltijos pr. 8B, LT-94108 Klaipėda, Lietuva

Tel: +370 682 23798
Email: info@sprintline.eu

Sekite mūsų naujienas

Geriausi pasiūlymai jūsų pašto dėžutėje