Ilgalaikė automobilių nuoma

Viskuo jau pasirūpinome už jus.

Pamirškite profilaktinę automobilio priežiūrą ir netikėtas papildomas išlaidas. Pasirinkus ilgalaikės automobilių nuomos paslaugas, jums jau viskas įskaičiuota – belieka mėgautis vairavimo malonumu.

Jokio pradinio įnašo ar sutarties mokesčių

Geriausios sąlygos eksplotavimui Europos sąjungoje

Didelis naujų automobilių pasirinkimas vienoje vietoje

Transporto valdymo sistema, taupanti laiką ir pinigus

Rinktis automobilį

Tai priklauso jums:

 • Pakaitinis automobilis;
 • KASKO draudimas;
 • Civilinės atsakomybės draudimas;
 • Pagalba kelyje visą parą;

 • Automobilio priežiūra ir aptarnavimas;
 • Nemokamos padangos ir jų saugojimas;
 • Techninė apžiūra;

 • Automobilio plovimas ir valymas;
 • Paėmimas ir pristatymas;
 • Kuro kortelių administravimas;
 • Unikali transporto valdymo sistema.

Kodėl SPRINT LINE?

Privilegijos ir nuolaidos

Mūsų užsitarnautos nuolaidos ir privilegijos priklauso jums: bendradarbiaudami su partneriais gauname nuolaidas automobilio įsigijimo kainai, draudimui, padangoms bei techniniam aptarnavimui, o tai leidžia užtikrinti žemesnes kainas jums.

Palankios sąlygos

Klientai mums – ne tik finansiniai rodikliai, todėl nuolat ieškome būdų savo paslaugas suteikti ir toms įmonėms, kurios šiuo metu priklauso finansinės rizikos grupei, turi ribotus išteklius ar netolygų pelną.

Individualios konsultacijos.

Kiekvienas atvejis – individualus, todėl siūlome itin lanksčiai ir su kiekvienu klientu individualiai derinamas paslaugos teikimo sąlygas, užtikrinančias patogiausią ir efektyviausią sprendimą.

Naujas ir patikimas transportas

Nauji, techniškai tvarkingi ir patikimi automobiliai yra mūsų kasdienis rūpestis, todėl automobiliai jus pasiekia tik tuomet, kai įsitikiname nepriekaištinga jų būkle.

Pagal gamintojo reikalavimus prižiūrimi automobiliai

Bendradarbiaujame su oficialiais automobilių ženklų atstovais visoje Lietuvoje, todėl visi mūsų parke esantys automobiliai prižiūrimi pagal griežtai kokybę kontroliuojančius gamintojų reikalavimus.

Kontroliuojamos veiklos nuomos išlaidos

Jokių staigmenų mėnesio gale. Kiekviena jūsų sąskaita už automobilio nuomos paslaugas yra suplanuota iš anksto, todėl nepatirsite jokių papildomų išlaidų, galėsite kontroliuoti savo biudžetą, o sąnaudas nurašyti į įmonės veiklos išlaidas.

Mūsų partneriai

Inchape motors

Inchcape Motors – oficialus Ford automobilių atstovas Lietuvoje. Inchcape servisas aptarnauja bei prižiūri SPRINT LINE Ford transporto priemones.

Lematics

Lematics – tai Lietuvoje sukurti Daiktų interneto (IoT) sprendimai. Lematics komanda užtikrina nepriekaištingą programinės sekimo įrangos veikimą.

Telia

Sklandus GPS veikimas yra neatsiejamas nuo kokybiško ryšio. Būtent todėl bendradarbiaujame su šių paslaugų lyderiu – Telia.

Skoda

Hokla – oficialus Škoda automobilių atstovas Lietuvoje. Hokla servisas aptarnauja SPRINT LINE Škoda lengvuosius automobilius.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kurie užtikrina sklandų jos veikimą ir padeda mums suprasti, kaip jūs ja naudojatės. Daugiau informacijos apie naudojamus slapukus galite rasti svetainės privatumo politikoje.