fbpx

Planuojate kelionę į Vokietiją, Olandiją, Belgiją?

Rinkitės patikimą kelionės partnerį

Kodėl verta keliauti su SPRINT LINE?

Patikimumas ir komfortas

Sprint Line į keliones leidžiasi tik naujais Ford Transit mikroautobusais su padidinto komforto įranga. Automobiliai nuolat prižiūrimi Ford specialistų autorizuotame gamintojo servise.

Atsakomybė

Kiekvienam iš Jūsų. Todėl mūsų automobiliuose sumontuota GPS saugumo įranga, maksimalaus greičio ribotuvai,  visi keliaujantys asmenys yra draudžiami keleivių draudimu, o Sprint Line profesionalūs vairuotojai atrenkami itin kruopščiai.

Išmanūs IT sprendimai

Rinkoje esame unikalūs naudodami išmaniuosius IT sprendimus – maršrutų planavimui, kelionės stebėjimui, pranešimų bei priminimų apie kelionę siuntimui ir kt.

Maža kelionės trukmė

Dėka naujausiais IT sprendimais sudėliotų maršrutų užtikriname keleivių ir siuntų vežimą kiek įmanoma mažesne trukme.

Paprastas kelionės užsakymas

Užsakymo puslapyje pasirink maršrutą ir datą, o sistema apskaičiuos galutinę kelionės kainą. Atlik apmokėjimą tau patogiausiu būdu ir viskas – kelionė su Sprint Line jau tavo rankose!

Konkurencinga kaina

Keliauk patogiai ir saugiai su pačiais naujausiais mikroautobusais už vidutinę rinkos kainą! Taip pat sek mūsų akcijas ir dalinamas nuolaidas FB paskyroje @sprintline.eu!

Kaip užsisakyti bilietą kelionei?

1

Pasirinkite kryptį

Užsakymo lange pasirinkite kelionęs kryptį ir datą. Atkreipkite dėmesį, kad maršrutai gali būti į Lietuvą, arba iš Lietuvos.

2

Įrašykite keleivių informaciją

Įveskite keleivių vardus, pavardes, telefono numerį, el. paštą, taip pat pažymėkite keleivių paėmimo bei pristatymo taškus.

3

Apmokėkite

Jūsų vieta bus rezervuota tik atlikus apmokėjimą. Atsiskaityti galite internetine bankininkyste – pasirinkę jūsų naudojamą banką.

4

Bilietą išsiusime el. paštu

Užsakymo bendrą informaciją bei kelionės bilietą gausite nurodytu el. paštu.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokia bus kelionės kaina?

Tikslią kelionės kainą galima peržiūrėti čia (pasirinkus norimą kelionės kryptį, datą bei įvedus nuolaidos kodą).

Ar važiuojate patogiais mikroautobusais?

Tikrai taip, keleivius ir siuntas vežame tik naujais (1-2 metų senumo) keleiviniais mikroautobusais Ford Transit. Mikroautobusai pritaikyti ilgoms kelionėms – atnaujinta sėdynių struktūra, įmontuoti USB lizdai, įdiegta nemokamo Wi-Fi stotelė, įmontuotas LED televizorius, gamykliškai užtamsinti galiniai langai.

Ar keleivius ir siuntas paimate (pristatote) iki “durų”?

Užsienyje keleivius ir siuntas paimame bei pristatome iki tikslaus adreso. Lietuvoje, norėdami užtikrinti kiek įmanoma trumpesnę bendrą kelionės trukmę, surenkame iš didžiųjų Lietuvos miestų ir pakeleivingų taškų (Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Kryžkalnis, Marijampolė). Esant poreikiui paimti (pristatyti) į  nurodytą adresą Lietuvoje, prašome susisiekti su mūsų logistikos specialistais.

Ar tikrai paimsite?

Taip! Jeigu rezervavotę kelionė mūsų tinklalapyje, arba oficialiu Sprintline telefono numeriu, mes su jumis susisieksime likus 24 val. iki išvykos, o išvykos dieną dar kartą jūsų kelionei priskirtas vairuotojas.

Sekite mūsų naujienas

Geriausi pasiūlymai jūsų pašto dėžutėje