Automobilių nuoma

Rezervuokite savo svajonių automobilį, o viskuo kitu pasirūpinsime už jus.

Naujo automobilio palaukti galima, bet kam laukti nuotykių, kurie gali prasidėti ir be jo? Patirkite tikrąjį vairavimo malonumą ir atraskite neregėtas vietas Lietuvoje ir visoje Europoje, pasinaudoję SPRINT LINE paslaugomis. Tereikia išsirinkti automobilį ir pradėti savo kelionę.

Nauji automobiliai

Visi SPRINT LINE automobiliai - iki dvejų metų senumo. Taip esame tikri dėl jų saugumo ir užtikriname minimalią gedimų riziką.

Techninė pagalba ir aptarnavimas – 24/7

Pasitikime savo automobiliais, todėl nutikus bet kokiam incidentui siūlome pagalbą ir klientų aptarnavimo paslaugas visą parą.

Eksplotacija visoje Europoje

Pamirškite papildomus rūpesčius ir mokesčius – jums išsiruošus į kelionę po Europą, mes viskuo pasirūpinome už jus.

Konkurencinga kainodara

Kiekvienas klientas ir atvejis – unikalus, todėl klientams siūlome ne tik konkurencingą kainodarą, bet ir specialius pasiūlymus.

Civilinės atsakomybės ir KASKO draudimai

Visi SPRINT LINE automobiliai turi Lietuvoje ir visoje Europos Sąjungoje galiojančius civilinės atsakomybės ir KASKO draudimus.

Lanksti žalų politika

Ieškodami abipusio kompromiso, sukūrėme unikalų žalos vertinimo įrankį. Šis įrankis leidžia klientui iš anksto įsivertinti, kurios žalos nebus registruojamos, bei nepatirti sąnaudų už smulkius įbrėžimus.

Mūsų partneriai

Inchcape Motors – oficialus Ford automobilių atstovas Lietuvoje. Inchcape servisas aptarnauja bei prižiūri SPRINT LINE Ford transporto priemones.

Lematics – tai Lietuvoje sukurti Daiktų interneto (IoT) sprendimai. Lematics komanda užtikrina nepriekaištingą programinės sekimo įrangos veikimą.

Sklandus GPS veikimas yra neatsiejamas nuo kokybiško ryšio. Būtent todėl bendradarbiaujame su šių paslaugų lyderiu – Telia.

Hokla – oficialus Škoda automobilių atstovas Lietuvoje. Hokla servisas aptarnauja SPRINT LINE Škoda lengvuosius automobilius.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kurie užtikrina sklandų jos veikimą ir padeda mums suprasti, kaip jūs ja naudojatės. Daugiau informacijos apie naudojamus slapukus galite rasti svetainės privatumo politikoje.