Parduodami naudoti automobiliai

Pamirškite ilgus automobilio įsigijimo terminus ir dideles kainas – pasižvalgykite SPRINT LINE parduodamų automobilių kataloge. Čia už kone geriausią rinkos kainą parduodami nepriekaištingos būklės naudoti automobiliai su gamykline garantija. Naudotų automobilių skelbimai – žemiau.

Populiariausi naudoti automobiliai

Konkurencinga automobilių kaina

Neturime jokių paslapčių. Nuolat atnaujiname savo automobilių parką, todėl automobilius įsigyjame dideliais kiekiais. Būtent už tai suderėtos žemos kainos iš oficialių atstovų ir suteikia progą automobilius parduoti konkurencinga kaina.

Naujausi naudoti automobiliai

Kodėl verta rinktis naudotą automobilį?

Galiojanti gamintojo garantija

Visi parduodami automobiliai yra nepriekaištingos techninės bei vizualinės būklės. Tai įrodo ir galiojanti gamintojo garantija – ją turi visi mūsų parduodami automobiliai. Ne ką mažiau svarbus ir mažas automobilio kilometražas: konkretaus automobilio kilometražą visada galite patikrinti jo aprašyme. .

Žema kaina, be jokių staigmenų

Siekiame būti lyderiais, todėl nuolat atnaujiname savo automobilių parką. Tai teigiamai atsiliepia ir automobilių kainai. Automobilius įsigyjame dideliais kiekiais, o už tai suteiktos oficialių atstovų nuolaidos leidžia juos pasiūlyti Jums žemesne nei rinkos kaina. Visgi įsigytas automobilis nepateiks jokių nemalonių staigmenų: visi naudoti automobiliai turi galiojančią gamyklinę garantiją ir detalią oficialaus atstovo aptarnavimo istoriją.

Lanksčios įsigijimo sąlygos

Esame tikri – automobilio įsigijimas neturi kelti rūpesčių. Būtent todėl iš SPRINT LINE automobilį galite įsigyti sau patogiausiu būdu. Jeigu nesate pasiruošę visos sumos mokėti iš karto, automobilio lizingas gali būti puiki išeitis: specialias finansavimo sąlygas ir itin žemas palūkanas jums pasiūlys mūsų partneriai.

Pristatymas Lietuvoje ir Europoje

Automobilį įsigyti galite ir neiškėlę kojos iš namų. Kaip ir užsisakius bet kurią kitą prekę internetu, už papildomą mokestį automobilį pristatysime iki pat jūsų namų durų ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje.

Ką sako mūsų klientai?

Apie naudoto automobilio įsigijimo džiaugsmą sužinokite iš pirmų lūpų – skaitykite mūsų klientų atsiliepimus.