Efektyvesnė automobilių nuoma

Mūsų tikslas – efektyvesnis jūsų transporto valdymas.

SPRINT LINE kasdien dirba tam, kad identifikuotų vietas, kuriose galite sutaupyti jau dabar: nuo efektyvaus transporto naudojimo ar kuro optimizacijos iki sutaupyto jūsų darbuotojų laiko.

Mažesnės kuro sąnaudos

Sutaupyti administraciniai ištekliai

Paprastos darbuotojų rotacijos

Optimaliai išnaudotos sėdimos vietos

Transporto valdymas kelių mygtukų paspaudimu

Pranešimai apie nuomojamų automobilių greičio viršijimą, jų judėjimą darbo ar nedarbo metu bei galimybė stebėti visus automobilius pagal priskirtus projektus: visa tai – tik keli privalumai, kuriais galėsite naudotis mobiliojoje transporto valdymo aplikacijoje.

Žinokite, kur jūsų bendrovės darbuotojai važiuoja darbo ir nedarbo metu, ir taip nuosekliau kontroliuokite kuro sąnaudas.

Sistemoje įdiegta greičio kontrolė leidžia ne tik identifikuoti KET pažeidžiančius darbuotojus, bet ir taupyti administravimo laiką: visi užfiksuoti KET pažeidimai ir jų baudų terminai yra matomi vienoje vietoje.

Automobiliuose įdiegta EKO vairavimo sistema vertina kiekvieno vairuotojo vairavimo įgūdžius, identifikuoja agresyvų vairavimą, o tai padeda sumažinti eismo pažeidimų riziką.

Mumis pasitiki

AVS
EER
Globalita
RNDV
Uolus

Paprastas automobilių perdavimas

Naudodamiesi mobiliąja programėle, darbuotojai nuo šiol viską gali atlikti patys: nuotraukose užfiksuoti kėbulą ar padarytą žalą, elektroniniu būdu pasirašyti priėmimo-perdavimo aktus, pasinaudoję „chat“ funkcija lengvai palaikyti ryšį su administracija. Visa ši informacija, kartu su automobilių perdavimo laikais bei užfiksuotomis nuotraukomis, yra matoma ir sistemos administratoriui – taip išvengsite klaidų ir taupysite savo laiką. 

Visa apie jūsų automobilius, vairuotojus ir sąnaudas kaupiama informacija yra saugoma vienoje automatizuotoje sistemoje. Tai leidžia ypač lengvai administruoti automobilio perdavimą, su juo susijusius dokumentus ir išvengti bet kokių sisteminių klaidų.

Naudodamiesi SPRINT LINE sistema, vairuotojai gali patys administruoti automobilio perdavimą. Taip laiko sutaupo visi likę administracinės komandos nariai.

Sistema suteikia prieigą prie visų duomenų, kurių jums gali prireikti: pagal kalendorines dienas išdirbtų darbo valandų, darbuotojams priskirtų projektų kodų ir kt. Visi šie duomenys yra pateikiami standartizuotu formatu.

Lengvesnės darbuotojų rotacijos

Pasirinkę SPRINT LINE nuomos paslaugas, kartu gausite ir daugybę darbuotojų rotacijas palengvinančių automatizuotų sprendimų. Tarp jų – galimybė sistemoje pagal matmenis, kategorijas, sėdimų vietų skaičių ar bagažinės tūrį lengvai užsisakyti transportą, valdyti kuro korteles ar prie skirtingų automobilių priskirti navigacijos įrenginius, vairuotojus ar ekipažus. Visa ši informacija yra matoma bei valdoma vienoje vietoje. 

Transporto priemonės yra užsakomos per rezervacijų platformą, kuria ypač paprasta ir patogu naudotis. Joje matomi visi bendrovės automobilių užsakymai, tipai, išvykų datos ir kiti išvykoms priskirti duomenys, pavyzdžiui, vairuotojas, ekipažas ar kuro kortelės.

Visos jūsų bendrovės suorganizuotos išvykos ir joms priskirtos transporto priemonės yra matomos vienoje vietoje ir gali būti rikiuojamos pagal reikiamus projektus arba grupes. Tame pačiame sąraše lengva atlikti ir pokyčius: keisti išvykimo ar grįžimo laikus, ekipažus, vairuotojus, kuro korteles.

Išvykoje dalyvaujantys darbuotojai apie kiekvieną kelionę yra informuojami automatizuota SMS žinute, siunčiama mūsų platformoje. Standartizuota šio proceso eiga leidžia išvengti net menkiausių organizavimo klaidos tikimybių.

Duomenimis grįstas išlaidų optimizavimas

Įdarbinkite mūsų surinktus duomenis ir taip sumažinkite savo išlaidas. Nuo šiol analitinėje sistemoje galėsite matyti visus su savo nuomojamu transportu susijusius duomenis: projektams priskirtas nuomos ataskaitas, detalizuotas kuro išklotines, vidutinę litro kainą, perpilto kuro statistiką, taip pat geriausius ir blogiausius vairuotojus, identifikuojamus pagal vairavimo stilių.

SPRINT LINE sistema suteikia prieigą prie automobilių sėdimų vietų užpildymo bei automobiliams priskirtų darbuotojų skaičiaus istorijos. Tokia informacija padeda įsivertinti reikiamą automobilių kiekį ir jį lengvai optimizuoti.

Iki 0,15 - 0,25 € per litrą – tiek sutaupyti galėsite, pasitelkę SPRINT LINE pateikiamas kuro sąnaudų ataskaitas. Matydami, kuriose degalinėse ir kokį kurą dažniausiai renkasi jūsų darbuotojai, optimaliau valdykite kuro sąnaudas.

Pamirškite rankiniu būdu formuojamas ataskaitas. Visi su jūsų bendrovės nuomojamu transportu susiję duomenys yra automatiškai surenkami ir paverčiami standartizuotomis ataskaitomis: nuo transporto nuomos išlaidų ar kuro sąnaudų, iki sėdimų vietų užpildymo ar užfiksuotų žalų.

Sprendimai, taupantys laiką ir pinigus

Informacija apie lokaciją – realiu laiku

Mūsų sistemoje peržiūrėkite esamą ir istorinę GPS lokaciją, atsisiųskite pasirinkto laikotarpio kelionės ataskaitas arba gaukite tiesioginius pranešimus, kuomet vairuotojas palieka jūsų pažymėtą teritoriją.

Patogus sąskaitų administravimas

Palengvinkite savo kolegų darbą. SPRINT LINE sistema pagal jūsų pateiktus duomenis ne tik priskirs automobilius prie reikiamų projektų grupių, bet ir automatiškai išskaidys nuomos bei sąnaudų eilutes.

Savaitinės ataskaitos

Kiekvieną pirmadienį gaukite ataskaitas už praėjusios savaitės automobilių eksploataciją: nuvažiuotus kilometrus, darbo laikus, kuro sąnaudas ar vairuotojų įvykdytus pažeidimus.

Bendrovės poreikiams pritaikyta sistema

Kiekvienam klientui suteikiama individuali prieiga prie personalizuotos SPRINT LINE sistemos. Joje valdoma nuomos, eksploatacijos ir kuro suvartojimo statistika, pažeidimų, sąskaitų-faktūrų duomenų bazės, nuomos ar kuro sąnaudos ir kt.

Ekonomiško vairavimo pranešimai

Skatinkite savo darbuotojus vairuoti dar atsakingiau. Kiekvieną savaitę į savo el. pašto dėžutę gaukite „eko“ vairavimo ataskaitą, kurioje matysite ne tik įvykdytus pažeidimus su detaliu laiku ir vieta, bet ir sunaudotą kurą, vidutinį greitį, staigų stabdymą ar posūkius.

Automatiniai pranešimai komandai

Išvenkite bereikalingų klaidų. Pagal nuomininko pateiktus duomenis sistema išvykstantiems darbuotojams automatiškai išsiunčia informacines SMS žinutes, kuriose nurodoma visa svarbiausia informacija apie išvyką.

Efektyvesnis vietų išnaudojimas

SPRINT LINE sistema suteikia prieigą prie statistikos, kurioje matoma užpildytų automobilių vietų bei joms priskirtų darbuotojų skaičiaus istorija. Tokia informacija padeda įsivertinti reikalingą automobilių kiekį ir jį lengvai optimizuoti.

Jokių rūpesčių dėl dokumentų

Už jus pasirūpiname visais dokumentais, reikalingais Europos Sąjungos valstybėms dėl kuro PVM grąžinimo: kelionės lapais pagal automobilių laikotarpius, techniniais pasais, nuomos sutartimis.

Mažesnės kuro sąnaudos

Žinokite, kuriose degalinėse ir kokį kurą renkasi jūsų darbuotojai, ir taip optimizuokite savo išlaidas. Mes savo ruožtu nuolat analizuojame Europos kuro rinką ir vedame derybas su pagrindiniais kuro tiekėjais, kad jums pasiūlytume dar geresnes kainas ir sąlygas.

Specialūs mokymai vairuotojams

Vairuotojų mokymai – mūsų rūpestis. Pagal specialiai sukurtą programą jūsų darbuotojams papasakosime apie saugų ir ekonomišką vairavimą, draudimo sąlygas, automobilio eksploatavimo ypatumus, apmokysime, kaip elgtis gedimo ar kitos kritinės situacijos atveju.

Nauda pagal jūsų sritį

Užtikrinkite, kad turimi automobiliai išnaudojami efektyviai:
 • Sumažinkite automobilių kuro sąnaudas;
 • Sumažinkite reikalingą automobilių skaičių
 • Matykite kiekvieno projekto transporto sąnaudas.
Suefektyvinkite transportą ir mažinkite rizikas:
 • Užtikrinkite sklandų vairuotojų perdavimą tarp automobilių: dokumentų pasirašymą, kėbulo fiksavimą;
 • Sumažinkite eismo įvykių dažnį;
 • Greičiau priskirtkite KET baudas bei automobilių pažeidimus;
Sutaupykite kuro išlaidų:
 • Eliminuokite kuro vagystes;
 • Pasiruoškite kuro ataskaitas mygtuko paspaudimu;
Lengvai prižiūrėkite administracijos automobilius:
 • Valdykite supilto kuro sąnaudas, pagal priskirtus limitas
 • Stebėkite automobiliio važiavimo poziciją realiu laiku
 • Gaukite pranešimus automobiliui atvykus į nustatytą teritoriją

Kaip veikia SPRINT LINE sistema?

SPRINT LINE – tai inovatyvi sistema, apjungianti visą jūsų transporto nuomos procesą: nuo GPS sistemos iki klientų aptarnavimo platformos. Ši sistema leidžia ne tik paprastai valdyti transportą, bet ir optimizuoti su juo susijusias išlaidas.

Mūsų partneriai

Inchcape Motors – oficialus Ford automobilių atstovas Lietuvoje. Inchcape servisas aptarnauja bei prižiūri SPRINT LINE Ford transporto priemones.

Lematics – tai Lietuvoje sukurti Daiktų interneto (IoT) sprendimai. Lematics komanda užtikrina nepriekaištingą programinės sekimo įrangos veikimą.

Sklandus GPS veikimas yra neatsiejamas nuo kokybiško ryšio. Būtent todėl bendradarbiaujame su šių paslaugų lyderiu – Telia.

Hokla – oficialus Škoda automobilių atstovas Lietuvoje. Hokla servisas aptarnauja SPRINT LINE Škoda lengvuosius automobilius.