Žalų registravimas

Papildomas sąnaudas palikite mums.

Keliuose būna visko – mes tai puikiai suprantame. Būtent todėl sukūrėme unikalų žalų vertinimo įrankį. Įvykus bet kokiam nemaloniam įvykiui, vertinimo įrankis padės nustatyti automobiliui padarytą žalą ir, esant reikalui, imtis reikalingų veiksmų.


Žalų registravimas be jokių rūpesčių

DUK

Visi atsakymai – vienoje vietoje.

Atsisiųsti atmintinę

Kaip veikia žalos vertinimo įrankis?

Žalos vertinimo įrankis – tai matavimo principu pagrįstas įrankis, padedantis identifikuoti, ar automobiliui padaryta žala ir, jeigu taip, kokia yra įvykdytos žalos kaina. Pavyzdžiui, visi kėbulo įlenkimai, kurie nėra didesni nei 5 cm skersmens apskritimas ir jiems nereikalingas tiesinimas, dažymas ar poliravimas, yra neapmokestinti. Ta pati taisyklė galioja ir mažesnėms nei 1 cm skersmens stiklo įdaužoms bei mažesniems nei 2,5 cm skersmens įbrėžimams.

Kada reiktų kreiptis į SPRINT LINE konsultantus?

Į mūsų komandą reiktų kreiptis nutikus bent vienai iš šių situacijų: įvykus eismo įvykiui su kita transporto priemone, apgadinus transporto priemonę, sugedus automobiliui, kuris nebegali būti eksploatuojamas, automobilio skydelyje užsidegus įspėjamajai lemputei.

Kokius dokumentus reikia pateikti nedelsiant arba per 24 valandas nuo eismo įvykio?

Eismo įvykio deklaraciją (pagal ES standartą), jeigu buvo kviečiama, policijos išrašą, abiejų pusių vairuotojo pažymėjimo kopijas, paaiškinimą su vietos adresu, laiku, įvykio aplinkybėmis ir įvykyje dalyvavusių automobilių valstybiniais numeriais bei įvykio vietos nuotraukas, kurios matytųsi įvykio vieta ir padaryta žala.